KERESÉS:silkolene

Szűrés
Viszkozitás szerint
API szabvány szerint
JASO szabvány szerint
ISO szabvány szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában127 termék
FUCHS SILKOLENE Super 4 10W-30 4L
ÚJ

FUCHS SILKOLENE Super 4 10W-30 4L

43680004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SN
13 220 Ft
Egységár: 3 305 Ft/l
Raktáron (12 db)
FUCHS SILKOLENE Pro 4 15W-50 XP 60L
ÚJ

FUCHS SILKOLENE Pro 4 15W-50 XP 60L

43340060
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SN
252 000 Ft
Egységár: 4 200 Ft/l
Raktáron (1 db)
FUCHS SILKOLENE Pro 4 10W-60 XP 60L
ÚJ

FUCHS SILKOLENE Pro 4 10W-60 XP 60L

43380060
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-60
API szabvány szerint:
API SN
254 400 Ft
Egységár: 4 240 Ft/l
Raktáron (1 db)
FUCHS SILKOLENE Comp 4 10W-30 XP 60L
ÚJ

FUCHS SILKOLENE Comp 4 10W-30 XP 60L

43290060
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SN
207 400 Ft
Egységár: 3 457 Ft/l
Raktáron (2 db)
  FUCHS SILKOLENE Boa 75W-90 1L (hajtómű olaj és Triumph Final Drive Oil)
ÚJ

FUCHS SILKOLENE Boa 75W-90 1L (hajtómű olaj és Triumph Final Drive Oil)

42060001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
75W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
4 880 Ft
Egységár: 4 880 Ft/l
20+ db Raktáron
  FUCHS SILKOLENE Antifog Visor Cleaner 50ml (bukósisak plexi tisztító)
ÚJ

FUCHS SILKOLENE Antifog Visor Cleaner 50ml (bukósisak plexi tisztító)

43900050
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
50 ml
1 880 Ft
Egységár: 37 600 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro Chain 150ml (verseny lánc spray)

43100150
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
150 ml
2 800 Ft
Egységár: 18 667 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-40 XP 4L

43330004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN
18 950 Ft
Egységár: 4 738 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro Chain 500ml (verseny lánc spray)

43100500
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
500 ml
4 110 Ft
Egységár: 8 220 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Wash-Off 1L (sampon)

43510001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
1 L
3 530 Ft
Egységár: 3 530 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-50 XP 4L

43450004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
4 L
19 990 Ft
Egységár: 4 998 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Comp 4 10W-40 XP 4L

43300004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL
16 530 Ft
Egységár: 4 133 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 Plus 10W-50 4L

43500004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-50
23 250 Ft
Egységár: 5 813 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-60 XP 4L

43380004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-60
API szabvány szerint:
API SM, API SN
20 250 Ft
Egységár: 5 063 Ft/l
Raktáron (16 db)

Fuchs Silkolene Chain Lube 500ml (lánc spray)

43120500
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
500 ml
3 990 Ft
Egységár: 7 980 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 5W-40 XP 4L

43440004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
5W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN
19 990 Ft
Egységár: 4 998 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 15W-50 XP 4L

43340004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
4 L
19 990 Ft
Egységár: 4 998 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-30 XP 4L

43460004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SN
18 870 Ft
Egységár: 4 718 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Comp 2 1L

41370001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
API szabvány szerint:
API TC
JASO szabvány szerint:
JASO FC, JASO FD
4 340 Ft
Egységár: 4 340 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Boa 80W-90 1L

42050001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
80W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
4 750 Ft
Egységár: 4 750 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Super 4 10W-40 4L

41130004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
4 L
13 430 Ft
Egységár: 3 358 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Brake & Chain Cleaner 500ml (fék és lánc tisztító spray)

43130500
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
500 ml
3 370 Ft
Egységár: 6 740 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-40 XP 1L

43330001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN
4 950 Ft
Egységár: 4 950 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-50 XP 1L

43450001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-50
API szabvány szerint:
API SM, API SN
5 250 Ft
Egységár: 5 250 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 15W-50 XP 1L

43340001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SM, API SN
5 150 Ft
Egységár: 5 150 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro RG 2 500g (verseny zsír)

43270500
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
500 gr
6 990 Ft
Egységár: 13 980 Ft/kg
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Engine Flush 100ml

43650100
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
100 ml
3 440 Ft
Egységár: 34 400 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 2 1L

41350001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
1 L
6 190 Ft
Egységár: 6 190 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Titanium Dry Lube 500ml (száraz lánc spray)

43430500
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
500 ml
3 880 Ft
Egységár: 7 760 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene V-Twin 20W-50 1L Mineral

41460001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
20W-50
API szabvány szerint:
API SJ
3 860 Ft
Egységár: 3 860 Ft/l
20+ db Raktáron

Silkolene Helmet Care KIT (Sisakplexi-tisztító és sisakbelső-szagtalanító készlet)

800497734
Gyártó:
Fuchs Silkolene
3 990 Ft
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Comp 2 Plus 1L

41340001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
API szabvány szerint:
API TC
JASO szabvány szerint:
JASO FC, JASO FD
5 440 Ft
Egységár: 5 440 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro KR2 SAE 30 2T 1L (gokart olaj)

41090001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
SAE 30
5 750 Ft
Egységár: 5 750 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Super 4 20W-50 4L

41140004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
4 L
13 660 Ft
Egységár: 3 415 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Comp 4 20W-50 XP 4L

43320004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
20W-50
API szabvány szerint:
API SG, API SJ
17 500 Ft
Egységár: 4 375 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Castorene R40S 1L

41040001
Gyártó:
Fuchs Silkolene
KISZERELÉS:
1 L
5 775 Ft
Egységár: 5 775 Ft/l
20+ db Raktáron
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok