Parnalub

Szűrés
Viszkozitás szerint
ACEA szabvány szerint
API szabvány szerint
BMW szabvány szerint
MERCEDES BENZ szabvány szerint
VW szabvány szerint
FORD szabvány szerint
GM/OPEL szabvány szerint
FIAT szabvány szerint
JAGUAR-LAND ROVER szabvány szerint
RENAULT szabvány szerint
VOLVO szabvány szerint
MAN szabvány szerint
CATERPILLAR szabvány szerint
JASO szabvány szerint
ISO szabvány szerint
MTU szabvány szerint
CUMMINS szabvány szerint
MACK szabvány szerint
ZF szabvány szerint
DETROIT szabvány szerint
CNH MAT szabvány szerint
MASSEY FERGUSON szabvány szerint
Egyéb szabványok szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában188 termék

PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 5L motorolaj

PLB130005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API CF
10 660 Ft
Egységár: 2 132 Ft/l
Raktáron (2 db)

PARNALUB Forest 150 10L

PLB710010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
ISO VG 150
13 490 Ft
Egységár: 1 349 Ft/l
Raktáron (2 db)

PARNALUB Forest 150 1L

PLB710001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
ISO VG 150
ISO szabvány szerint:
ISO VG 150
1 770 Ft
Egységár: 1 770 Ft/l
Raktáron (16 db)

PARNALUB Forest 150 5L

PLB710005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
ISO VG 150
6 940 Ft
Egységár: 1 388 Ft/l
Raktáron (9 db)

PARNALUB Garden 2T 500ml kerti gép motorolaj

PLB870500
Gyártó:
Parnalub
API szabvány szerint:
API TC+
JASO szabvány szerint:
JASO FD
1 390 Ft
Egységár: 2 780 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Garden 4T 10W-30 10L kerti gép motorolaj

PLB865010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SL, API CF
18 770 Ft
Egységár: 1 877 Ft/l
Raktáron (5 db)

PARNALUB Garden 4T 10W-30 600ml kerti gép motorolaj

PLB865600
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SL, API CF
1 450 Ft
Egységár: 2 417 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Garden 4T SAE 30 10L kerti gép motorolaj

PLB860010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
SAE 30
API szabvány szerint:
API SJ, API CF
14 990 Ft
Egységár: 1 499 Ft/l
Raktáron (4 db)

PARNALUB Garden 4T SAE 30 600ml kerti gép motorolaj

PLB860600
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
SAE 30
API szabvány szerint:
API SJ, API CF
1 220 Ft
Egységár: 2 033 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB GP 80W-90 10L váltóolaj

PLB325010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
80W-90
API szabvány szerint:
API GL-4
20 500 Ft
Egységár: 2 050 Ft/l
Raktáron (3 db)

PARNALUB GP 80W-90 1L váltóolaj

PLB325001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
80W-90
API szabvány szerint:
API GL-4
2 750 Ft
Egységár: 2 750 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB GP 80W-90 20L váltóolaj

PLB325020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
80W-90
API szabvány szerint:
API GL-4
38 770 Ft
Egységár: 1 939 Ft/l
Raktáron (4 db)
Összes termék a kategóriában188 termék
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok