Parnalub

Szűrés
Viszkozitás szerint
ACEA szabvány szerint
API szabvány szerint
BMW szabvány szerint
MERCEDES BENZ szabvány szerint
VW szabvány szerint
FORD szabvány szerint
GM/OPEL szabvány szerint
FIAT szabvány szerint
JAGUAR-LAND ROVER szabvány szerint
RENAULT szabvány szerint
VOLVO szabvány szerint
MAN szabvány szerint
CATERPILLAR szabvány szerint
JASO szabvány szerint
ISO szabvány szerint
MTU szabvány szerint
CUMMINS szabvány szerint
MACK szabvány szerint
ZF szabvány szerint
DETROIT szabvány szerint
CNH MAT szabvány szerint
MASSEY FERGUSON szabvány szerint
Egyéb szabványok szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában188 termék

PARNALUB EP 85W-140 10L váltóolaj

PLB340010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
85W-140
API szabvány szerint:
API GL-5
19 660 Ft
Egységár: 1 966 Ft/l
Raktáron (1 db)

PARNALUB EP 85W-140 1L váltóolaj

PLB340001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
85W-140
API szabvány szerint:
API GL-5
2 190 Ft
Egységár: 2 190 Ft/l
Raktáron (19 db)

PARNALUB EP 85W-140 20L váltóolaj

PLB340020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
85W-140
API szabvány szerint:
API GL-5
39 990 Ft
Egységár: 2 000 Ft/l
Raktáron (1 db)

PARNALUB ESX 75W-90 10L váltóolaj

PLB310010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
75W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
20 990 Ft
Egységár: 2 099 Ft/l
Raktáron (2 db)

PARNALUB ESX 75W-90 1L váltóolaj

PLB310001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
75W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
2 490 Ft
Egységár: 2 490 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB ESX 75W-90 20L váltóolaj

PLB310020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
75W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
41 990 Ft
Egységár: 2 100 Ft/l
Raktáron (5 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 1L motorolaj

PLB125001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
2 580 Ft
Egységár: 2 580 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Extrasyn 10W-40 20L motorolaj

PLB125020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
37 490 Ft
Egységár: 1 875 Ft/l
Raktáron (9 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 4L motorolaj

PLB125004
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
8 750 Ft
Egységár: 2 188 Ft/l
Raktáron (16 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 5L motorolaj

PLB125005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
10 550 Ft
Egységár: 2 110 Ft/l
Raktáron (10 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 60L motorolaj

PLB125060
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
138 800 Ft
Egységár: 2 313 Ft/l
Raktáron (3 db)

PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 1L motorolaj

PLB130001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
B4
2 550 Ft
Egységár: 2 550 Ft/l
Raktáron (8 db)
Összes termék a kategóriában188 termék
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok