Fuchs Silkolene Wash off promóció

Szűrés
Viszkozitás szerint
API szabvány szerint
JASO szabvány szerint
Összes termék a kategóriában10 termék

Fuchs Silkolene Comp 4 10W-30 XP 4L

43290004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SL
17 220 Ft
Egységár: 4 305 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Comp 4 10W-40 XP 4L

43300004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL
16 530 Ft
Egységár: 4 133 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Comp 4 15W-50 XP 4L

43310004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SL
16 830 Ft
Egységár: 4 208 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Comp 4 20W-50 XP 4L

43320004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
20W-50
API szabvány szerint:
API SG, API SJ
17 500 Ft
Egységár: 4 375 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-30 XP 4L

43460004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SN
18 870 Ft
Egységár: 4 718 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-40 XP 4L

43330004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN
18 950 Ft
Egységár: 4 738 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-60 XP 4L

43380004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-60
API szabvány szerint:
API SM, API SN
20 250 Ft
Egységár: 5 063 Ft/l
Raktáron (16 db)

Fuchs Silkolene Pro 4 5W-40 XP 4L

43440004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
5W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN
19 990 Ft
Egységár: 4 998 Ft/l
20+ db Raktáron

Fuchs Silkolene V-Twin 20W-50 4L Mineral

41460004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
20W-50
API szabvány szerint:
API SJ
14 990 Ft
Egységár: 3 748 Ft/l
Raktáron (13 db)

Fuchs Silkolene Pro 4 10W-30 XP 4L

43460014
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SN
13 450 Ft
Egységár: 3 363 Ft/l
Nincs raktáron
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok