KERESÉS:10w-40

Szűrés
Gyártó
ACEA szabvány szerint
API szabvány szerint
MERCEDES BENZ szabvány szerint
VW szabvány szerint
FORD szabvány szerint
FIAT szabvány szerint
PSA szabvány szerint
RENAULT szabvány szerint
IVECO szabvány szerint
VOLVO szabvány szerint
MAN szabvány szerint
CATERPILLAR szabvány szerint
JASO szabvány szerint
MTU szabvány szerint
DEUTZ szabvány szerint
CUMMINS szabvány szerint
MACK szabvány szerint
ZF szabvány szerint
SCANIA szabvány szerint
DETROIT szabvány szerint
CNH MAT szabvány szerint
NEW HOLLAND szabvány szerint
MASSEY FERGUSON szabvány szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában164 termék

FUCHS TITAN SYN MC 10W-40 60L motorolaj

01FU0001060
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B3
146 440 Ft
Egységár: 2 441 Ft/l
Raktáron (7 db)

ELF Evolution 700 STI 10W-40 1L motorolaj

01TE0002001
Gyártó:
Elf
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
2 480 Ft
Egységár: 2 480 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS TITAN CARGO MC 10W-40 5L motorolaj

02FU0001005
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E4
15 990 Ft
Egységár: 3 198 Ft/l
Raktáron (5 db)

PARNALUB Hercules 4 10W-40 20L motorolaj

PLB230020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E3, B4, B3, A3
38 440 Ft
Egységár: 1 922 Ft/l
Raktáron (4 db)

SELÉNIA 20K ALFA ROMEO 10W-40 2L motorolaj

YXC01SLN0002002
Gyártó:
Selenia
Viszkozitás szerint:
10W-40
7 880 Ft
Egységár: 3 940 Ft/l
Raktáron (10 db)

FUCHS TITAN CARGO MC 10W-40 60L motorolaj

02FU0001060
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E4
149 880 Ft
Egységár: 2 498 Ft/l
Raktáron (1 db)

FUCHS TITAN CARGO MC 10W-40 205L motorolaj

02FU0001205
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E4
417 990 Ft
Egységár: 2 039 Ft/l
Raktáron (1 db)

PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 1L motorolaj

PLB130001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
B4
2 550 Ft
Egységár: 2 550 Ft/l
Raktáron (8 db)

TOTAL Quartz 7000 Energy 10W-40 4L motorolaj

01TO0003004
Gyártó:
Total Energies
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
8 990 Ft
Egységár: 2 248 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 5L motorolaj

PLB130005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API CF
10 660 Ft
Egységár: 2 132 Ft/l
Raktáron (2 db)

MOTUL 5000 4T 10W-40 1L motorkerékpár motorolaj

104054MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL
3 880 Ft
Egységár: 3 880 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS TITAN CARGO MAXX II 10W-40 5L motorolaj

02FU0011005
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E11, E8, E7, E4, E9, E6
16 990 Ft
Egységár: 3 398 Ft/l
Raktáron (13 db)
Összes termék a kategóriában164 termék
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok