MOTUL 5100 4T 15W-50 1L motorkerékpár motorolaj

104080MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SM
4 690 Ft
Egységár: 4 690 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL 300V 4T FL ROAD RACING 15W-50 1L

104125MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-50
7 990 Ft
Egységár: 7 990 Ft/l
Raktáron (12 db)

MOTUL 5100 4T 15W-50 4L motorkerékpár motorolaj

104083MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SM
16 550 Ft
Egységár: 4 138 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL Classic Oil 2100 15W-50 2L oldtimer motorolaj

104512MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-50
10 550 Ft
Egységár: 5 275 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS AGRIFARM MOT 15W-40 5L motorolaj

06FU0055005
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
15W-40
ACEA szabvány szerint:
E7
15 880 Ft
Egységár: 3 176 Ft/l
Raktáron (17 db)

FUCHS AGRIFARM STOU 15W-40 20L motorolaj

06FU0033020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
15W-40
ACEA szabvány szerint:
E2
55 770 Ft
Egységár: 2 789 Ft/l
Raktáron (3 db)

Fuchs Silkolene Comp 4 15W-50 XP 4L

43310004
Gyártó:
Fuchs Silkolene
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SL
16 830 Ft
Egységár: 4 208 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Formula 4T 15W-50 MA2 4L motorkerékpár motorolaj

306183REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SG, API SJ, API SH, API SL
16 450 Ft
Egységár: 4 113 Ft/l
Raktáron (9 db)

MOTUL Tekma Mega X 15W40 20L motorolaj

103682MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-40
39 990 Ft
Raktáron (5 db)

PARNALUB Premium 15W-40 5L motorolaj

PLB135005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
15W-40
API szabvány szerint:
API SF, API CD
8 690 Ft
Egységár: 1 738 Ft/l
Raktáron (19 db)

PARNALUB Hercules 3 15W-40 10L motorolaj

PLB240010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
15W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E3, B4, B3, A3
19 990 Ft
Egységár: 1 999 Ft/l
Raktáron (5 db)

FUCHS AGRIFARM MOT 15W-40 20L motorolaj

06FU0055020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
15W-40
ACEA szabvány szerint:
E7
54 880 Ft
Egységár: 2 744 Ft/l
Raktáron (2 db)