FUCHS TITAN SYN MC 10W-40 60L motorolaj

01FU0001060
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B3
146 440 Ft
Egységár: 2 441 Ft/l
Raktáron (7 db)

ELF Evolution 700 STI 10W-40 1L motorolaj

01TE0002001
Gyártó:
Elf
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
2 480 Ft
Egységár: 2 480 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS TITAN CARGO MC 10W-40 5L motorolaj

02FU0001005
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E4
15 990 Ft
Egységár: 3 198 Ft/l
Raktáron (5 db)

PARNALUB Hercules 4 10W-40 20L motorolaj

PLB230020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E3, B4, B3, A3
38 440 Ft
Egységár: 1 922 Ft/l
Raktáron (4 db)

SELÉNIA 20K ALFA ROMEO 10W-40 2L motorolaj

YXC01SLN0002002
Gyártó:
Selenia
Viszkozitás szerint:
10W-40
7 880 Ft
Egységár: 3 940 Ft/l
Raktáron (10 db)

FUCHS TITAN CARGO MC 10W-40 60L motorolaj

02FU0001060
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E4
149 880 Ft
Egységár: 2 498 Ft/l
Raktáron (1 db)

FUCHS TITAN CARGO MC 10W-40 205L motorolaj

02FU0001205
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E4
417 990 Ft
Egységár: 2 039 Ft/l
Raktáron (1 db)

PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 1L motorolaj

PLB130001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
B4
2 550 Ft
Egységár: 2 550 Ft/l
Raktáron (8 db)

TOTAL Quartz 7000 Energy 10W-40 4L motorolaj

01TO0003004
Gyártó:
Total Energies
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
8 990 Ft
Egységár: 2 248 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 5L motorolaj

PLB130005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API CF
10 660 Ft
Egységár: 2 132 Ft/l
Raktáron (2 db)

MOTUL 5000 4T 10W-40 1L motorkerékpár motorolaj

104054MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL
3 880 Ft
Egységár: 3 880 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS TITAN CARGO MAXX II 10W-40 5L motorolaj

02FU0011005
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E11, E8, E7, E4, E9, E6
16 990 Ft
Egységár: 3 398 Ft/l
Raktáron (13 db)