Repsol

Repsol kenőanyagok – Prémium védelem autókhoz, motorokhoz és haszonjárművekhez

A Repsol a világ élvonalába tartozó kenőanyaggyártó, amely a versenysportban szerzett tapasztalatait alkalmazza a mindennapi járművekhez készült motorolajokban is. Termékei hatékony védelmet nyújtanak a motor belső alkatrészeinek, hozzájárulva a hosszabb élettartamhoz és a stabil teljesítményhez minden vezetési körülmény között.

Motorolajok széles választéka Repsol minőségben

Kínálatunkban megtalálod:
– személyautó motorolajokat modern és régebbi benzin- és dízelmotorokhoz
– motorkerékpár olajokat utcai, túra- és off-road motorokhoz
– haszonjármű motorolajokat nagy futásteljesítményhez és tartós igénybevételhez

Válaszd a Repsol megbízhatóságát a tisztább motor, jobb teljesítmény és biztos védelem érdekében – minden út, minden szezon, minden jármű számára.

Szűrés
Viszkozitás szerint
ACEA szabvány szerint
API szabvány szerint
BMW szabvány szerint
MERCEDES BENZ szabvány szerint
VW szabvány szerint
FORD szabvány szerint
GM/OPEL szabvány szerint
RENAULT szabvány szerint
PORSCHE szabvány szerint
VOLVO szabvány szerint
MAN szabvány szerint
CATERPILLAR szabvány szerint
JASO szabvány szerint
ISO szabvány szerint
MTU szabvány szerint
DEUTZ szabvány szerint
CUMMINS szabvány szerint
MACK szabvány szerint
ZF szabvány szerint
VOITH szabvány szerint
SCANIA szabvány szerint
DETROIT szabvány szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában122 termék

REPSOL Elite 50501 TDI 5W-40 1L motorolaj

RPP0058JHA
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-40
ACEA szabvány szerint:
C3
4 070 Ft
Egységár: 4 070 Ft/l
Raktáron (3 db)

REPSOL Elite 50501 TDI 5W-40 5L motorolaj

RPP0058JFB
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-40
ACEA szabvány szerint:
C3
18 040 Ft
Egységár: 3 608 Ft/l
Raktáron (3 db)

REPSOL Elite Competición 5W-40 1L motorolaj

RPP0062JHA
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B3, B4
3 795 Ft
Egységár: 3 795 Ft/l
Raktáron (3 db)

REPSOL Elite Competición 5W-40 4L motorolaj

RPP0062JGB
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B3, B4
14 630 Ft
Egységár: 3 658 Ft/l
Raktáron (1 db)

REPSOL Elite Competición 5W-40 5L motorolaj

RPP0062JFB
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B3, B4
18 040 Ft
Egységár: 3 608 Ft/l
Raktáron (2 db)

REPSOL Elite Longlife 50700/50400 5W-30 1L motorolaj

RPP0057IHA
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-30
ACEA szabvány szerint:
C3
4 235 Ft
Egységár: 4 235 Ft/l
Raktáron (4 db)

REPSOL Elite Longlife 50700/50400 5W-30 4L motorolaj

RPP0057IGB
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-30
ACEA szabvány szerint:
C3
16 880 Ft
Egységár: 4 220 Ft/l
Raktáron (2 db)

REPSOL Elite Longlife 50700/50400 5W-30 5L motorolaj

RPP0057IFB
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
5W-30
ACEA szabvány szerint:
C3
20 770 Ft
Egységár: 4 154 Ft/l
Raktáron (1 db)

REPSOL Guard Liquido de Frenos DOT 4 500ml

RPP9135ZID
Gyártó:
Repsol
KISZERELÉS:
500 ml
2 255 Ft
Egységár: 4 510 Ft/l
20+ db Raktáron

REPSOL Guard Liquido de Frenos DOT 5.1 500ml

RPP9136ZID
Gyártó:
Repsol
KISZERELÉS:
500 ml
2 530 Ft
Egységár: 5 060 Ft/l
20+ db Raktáron

REPSOL Leader A3/B4 10W-40 1L motorolaj

RPP0104MHA
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
2 915 Ft
Egységár: 2 915 Ft/l
Raktáron (4 db)

REPSOL Leader A3/B4 10W-40 4L motorolaj

RPP0104MGB
Gyártó:
Repsol
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
11 330 Ft
Egységár: 2 833 Ft/l
Raktáron (6 db)

Miért Repsol motorolajat válassz?

A Repsol motorolajok innovatív adalékokkal készülnek, amelyek hatékonyan csökkentik a kopást, óvják a turbós motorokat és mérséklik az olajiszap kialakulását. Minden termék megfelel a járműgyártók szigorú előírásainak, így biztosítva a tartós és biztonságos üzemelést.

A Repsol kenőanyagok fő előnyei

  • Kiemelkedő kopásvédelem: hosszabb motorélettartam még nagy terhelés mellett is.
  • Stabil kenés minden hőmérsékleten: biztos indítás és egyenletes olajfilm.
  • Tisztább motor működés: lerakódások elleni védelem, kevesebb szennyeződés.
  • Üzemanyag-hatékonyság: csökkenti a fogyasztást és a károsanyag-kibocsátást.
  • Kompatibilitás: személyautókhoz, motorokhoz és haszonjárművekhez.

Mindig kövesd a jármű kézikönyvében szereplő viszkozitási előírást és gyártói jóváhagyást. A megfelelő Repsol motorolaj kiválasztása hosszú távon védi a motor teljesítményét és megbízhatóságát – minden megtett kilométeren.

Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok