PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 5L motorolaj

PLB130005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API CF
10 660 Ft
Egységár: 2 132 Ft/l
Raktáron (2 db)

PARNALUB Forest 150 10L

PLB710010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
ISO VG 150
13 490 Ft
Egységár: 1 349 Ft/l
Raktáron (2 db)

PARNALUB Forest 150 1L

PLB710001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
ISO VG 150
ISO szabvány szerint:
ISO VG 150
1 770 Ft
Egységár: 1 770 Ft/l
Raktáron (16 db)

PARNALUB Forest 150 5L

PLB710005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
ISO VG 150
6 940 Ft
Egységár: 1 388 Ft/l
Raktáron (9 db)

PARNALUB Garden 2T 500ml kerti gép motorolaj

PLB870500
Gyártó:
Parnalub
API szabvány szerint:
API TC+
JASO szabvány szerint:
JASO FD
1 390 Ft
Egységár: 2 780 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Garden 4T 10W-30 10L kerti gép motorolaj

PLB865010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SL, API CF
18 770 Ft
Egységár: 1 877 Ft/l
Raktáron (5 db)

PARNALUB Garden 4T 10W-30 600ml kerti gép motorolaj

PLB865600
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-30
API szabvány szerint:
API SL, API CF
1 450 Ft
Egységár: 2 417 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Garden 4T SAE 30 10L kerti gép motorolaj

PLB860010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
SAE 30
API szabvány szerint:
API SJ, API CF
14 990 Ft
Egységár: 1 499 Ft/l
Raktáron (4 db)

PARNALUB Garden 4T SAE 30 600ml kerti gép motorolaj

PLB860600
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
SAE 30
API szabvány szerint:
API SJ, API CF
1 220 Ft
Egységár: 2 033 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB GP 80W-90 10L váltóolaj

PLB325010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
80W-90
API szabvány szerint:
API GL-4
20 500 Ft
Egységár: 2 050 Ft/l
Raktáron (3 db)

PARNALUB GP 80W-90 1L váltóolaj

PLB325001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
80W-90
API szabvány szerint:
API GL-4
2 750 Ft
Egységár: 2 750 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB GP 80W-90 20L váltóolaj

PLB325020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
80W-90
API szabvány szerint:
API GL-4
38 770 Ft
Egységár: 1 939 Ft/l
Raktáron (4 db)