PARNALUB EP 85W-140 10L váltóolaj

PLB340010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
85W-140
API szabvány szerint:
API GL-5
19 660 Ft
Egységár: 1 966 Ft/l
Raktáron (1 db)

PARNALUB EP 85W-140 1L váltóolaj

PLB340001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
85W-140
API szabvány szerint:
API GL-5
2 190 Ft
Egységár: 2 190 Ft/l
Raktáron (19 db)

PARNALUB EP 85W-140 20L váltóolaj

PLB340020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
85W-140
API szabvány szerint:
API GL-5
39 990 Ft
Egységár: 2 000 Ft/l
Raktáron (1 db)

PARNALUB ESX 75W-90 10L váltóolaj

PLB310010
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
75W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
20 990 Ft
Egységár: 2 099 Ft/l
Raktáron (2 db)

PARNALUB ESX 75W-90 1L váltóolaj

PLB310001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
75W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
2 490 Ft
Egységár: 2 490 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB ESX 75W-90 20L váltóolaj

PLB310020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
75W-90
API szabvány szerint:
API GL-4, API GL-5
41 990 Ft
Egységár: 2 100 Ft/l
Raktáron (5 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 1L motorolaj

PLB125001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
A3, B4
2 580 Ft
Egységár: 2 580 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Extrasyn 10W-40 20L motorolaj

PLB125020
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
37 490 Ft
Egységár: 1 875 Ft/l
Raktáron (9 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 4L motorolaj

PLB125004
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
8 750 Ft
Egységár: 2 188 Ft/l
Raktáron (16 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 5L motorolaj

PLB125005
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
10 550 Ft
Egységár: 2 110 Ft/l
Raktáron (10 db)

PARNALUB Extrasyn 10W-40 60L motorolaj

PLB125060
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SL, API CF
138 800 Ft
Egységár: 2 313 Ft/l
Raktáron (3 db)

PARNALUB Extrasyn Diesel 10W-40 1L motorolaj

PLB130001
Gyártó:
Parnalub
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
B4
2 550 Ft
Egységár: 2 550 Ft/l
Raktáron (8 db)