MOTUL CarCare Glass Clean 500ml (szélvédő tisztító)

110153MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
500 ml
2 250 Ft
Egységár: 4 500 Ft/l
Raktáron (12 db)

MOTUL CarCare Glass Microfibre 1db (üveg tiszt.kendő)

110110MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
1 L
1 490 Ft
Raktáron (18 db)

MOTUL CarCare Insect Remover 500ml (rovarnyom eltávolító)

110151MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
500 ml
2 390 Ft
Egységár: 4 780 Ft/l
Raktáron (11 db)

MOTUL CarCare Jumbo Sponge 1db (mosó szivacs)

110113MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
1 L
1 440 Ft
Egységár: 1 440 Ft/l
Raktáron (14 db)

MOTUL CarCare Leather Clean 500ml (börápoló)

110149MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
500 ml
2 390 Ft
Egységár: 4 780 Ft/l
Raktáron (14 db)

MOTUL CarCare Odor Neutralizer & Air Freshener 250g (légfrissítő)

111588MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
250 ml
2 990 Ft
Egységár: 11 960 Ft/g
Raktáron (19 db)

MOTUL CarCare Plastics Clean 500ml (műszerfal ápoló)

110156MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
500 ml
2 290 Ft
Egységár: 4 580 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL CarCare Plastics Microfibre 1db (mikroszálas kendő)

110111MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
1 L
1 990 Ft
Egységár: 1 990 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL CarCare Tyre Repair 500ml (defektjavító)

110142MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
500 ml
3 770 Ft
Egységár: 7 540 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL CarCare Tyre Restorer 500ml (gumiápoló)

111728MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
0,5 L
3 290 Ft
Raktáron (13 db)

MOTUL CAT Converter Cleaner 300ml (katalizátor tisztító)

110678MOT
3 620 Ft
Egységár: 12 067 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL Cetane Booster Diesel 300ml (Cetánszám növelő)

113327MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
300 ml
3 100 Ft
Egységár: 10 333 Ft/l
20+ db Raktáron