Motul

Motul termékek – prémium minőség, raktárról azonnal

Fedezd fel a Motul termékeket, ha autódnak, motorodnak vagy hajtóművednek megbízható, prémium kenést és védelmet szeretnél! A kínálatban megtalálhatók a motorolajok, hajtóműolajok, kormányszervó olajok, fagyállók, motorkerékpár olajok, üzemanyag- és motorolaj-adalékok és autóápolási termékek, mindegyik kiemelkedő minőségben.

Az olaj24.hu webshopban minden Motul termék raktáron van, így gyors kiszállítással juthatsz hozzá. Rendeld meg még ma, és gondoskodj járműved optimális működéséről prémium minőséggel!

Szűrés
Viszkozitás szerint
ACEA szabvány szerint
API szabvány szerint
BMW szabvány szerint
MERCEDES BENZ szabvány szerint
VW szabvány szerint
FORD szabvány szerint
GM/OPEL szabvány szerint
CHRYSLER szabvány szerint
FIAT szabvány szerint
JAGUAR-LAND ROVER szabvány szerint
PSA szabvány szerint
RENAULT szabvány szerint
PORSCHE szabvány szerint
JASO szabvány szerint
ISO szabvány szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában355 termék

MOTUL NGEN 5 4T 10W-30 1L motorkerékpár motorolaj

111817MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-30
4
3 660 Ft
3 500 Ft
Egységár: 3 500 Ft/l
Raktáron (1 db)

MOTUL NGEN 5 4T 10W-30 4L motorkerékpár motorolaj

111828MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-30
1
12 660 Ft
12 500 Ft
Egységár: 3 125 Ft/l
Raktáron (4 db)

MOTUL NGEN 5 4T 10W-40 4L motorkerékpár motorolaj

111830MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-40
6
12 880 Ft
11 990 Ft
Egységár: 2 998 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL NGEN 5 4T 10W-50 1L motorkerékpár motorolaj

111831MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-50
2
3 330 Ft
3 250 Ft
Egységár: 3 250 Ft/l
Raktáron (1 db)

MOTUL NGEN 5 4T 10W-50 4L motorkerékpár motorolaj

111832MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-50
12 440 Ft
12 350 Ft
Egységár: 3 088 Ft/l
Raktáron (6 db)

MOTUL NGEN 5 4T 15W-50 4L motorkerékpár motorolaj

111834MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-50
11 990 Ft
12 290 Ft
Egységár: 3 073 Ft/l
Raktáron (10 db)

MOTUL NGEN 7 4T 10W-40 1L motorkerékpár motorolaj

111835MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-40
2
4 490 Ft
4 390 Ft
Egységár: 4 390 Ft/l
Raktáron (2 db)

MOTUL NGEN 7 4T 10W-40 4L motorkerékpár motorolaj

111836MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-40
1
17 330 Ft
16 990 Ft
Egységár: 4 248 Ft/l
Raktáron (13 db)

MOTUL NGEN 7 4T 10W-50 4L motorkerékpár motorolaj

111823MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
10W-50
1
17 200 Ft
16 990 Ft
Egységár: 4 248 Ft/l
Raktáron (4 db)

MOTUL NGEN 7 4T 15W-50 1L motorkerékpár motorolaj

111824MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-50
4
4 680 Ft
4 490 Ft
Egységár: 4 490 Ft/l
Raktáron (4 db)

MOTUL NGEN 7 4T 15W-50 4L motorkerékpár motorolaj

111825MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
15W-50
1
17 330 Ft
16 990 Ft
Egységár: 4 248 Ft/l
Raktáron (5 db)

MOTUL NGEN 7 4T 5W-40 1L motorkerékpár motorolaj

111826MOT
Gyártó:
Motul
Viszkozitás szerint:
5W-40
3
4 640 Ft
4 490 Ft
Egységár: 4 490 Ft/l
Raktáron (8 db)

Motul termékek – prémium védelem és teljes körű megoldás minden járműhöz



A Motul a világ egyik legismertebb prémium márkája, amely motorolajok, hajtóműolajok, kormányszervó olajok, fagyállók, motorkerékpár olajok, üzemanyag- és motorolaj-adalékok, valamint autóápolási termékek széles választékát kínálja. Innovatív formuláik garantálják a motor, a hajtómű és a különböző járműrendszerek optimális védelmét és hosszú élettartamát.



A Motul motorolajok különböző viszkozitásban érhetők el:pl. 5W-30, 5W-40 és 10W-40, így lefedik a legtöbb személyautó, motorkerékpár és dízel- vagy benzines motor igényeit. A formulák megfelelnek a gyári előírásoknak és a legújabb Longlife szabványoknak, biztosítva a stabil kenést és a maximális teljesítményt minden hőmérséklet mellett.



A hajtómű- és kormányszervó olajok prémium minősége megőrzi a rendszerek élettartamát, a fagyállók biztosítják a hűtőrendszer optimális működését, míg a üzemanyag- és motorolaj-adalékok növelik a teljesítményt és védelmet nyújtanak a kopás ellen. Az autóápolási termékek segítenek megőrizni járműved külsejét és belső terét is.



Az olaj24.hu webshopban minden Motul termék raktárról azonnal elérhető, így a rendelésed gyorsan, biztonságosan megérkezik. Gyors szállításunk biztosítja, hogy a következő karbantartás vagy olajcsere ne várakozással teljen, és járműved mindig prémium védelmet kapjon.



Válaszd a Motul termékeket – prémium minőség, teljes kínálat, raktárról, gyorsan!

 

Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok