MOTOREX Cross Power 2T 4L 2T keverék olaj

303359REX
Gyártó:
Motorex
API szabvány szerint:
API TC
JASO szabvány szerint:
JASO FD
24 750 Ft
Egységár: 6 188 Ft/l
Raktáron (17 db)

MOTOREX Cross Power 4T 10W-50 MA2 1L motorkerékpár motorolaj

308241REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-50
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
6 450 Ft
Egységár: 6 450 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Cross Power 4T 10W-50 MA2 4L motorkerékpár motorolaj

305692REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-50
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
24 400 Ft
Egységár: 6 100 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Cross Power 4T 10W-50 MA2 60L motorkerékpár motorolaj

305686REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-50
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
297 400 Ft
Egységár: 4 957 Ft/l
Raktáron (1 db)

MOTOREX Cross Power 4T 10W-60 MA2 1L motorkerékpár motorolaj

308242REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-60
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
6 450 Ft
Egységár: 6 450 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Cross Power 4T 10W-60 MA2 4L motorkerékpár motorolaj

306217REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-60
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
24 400 Ft
Egységár: 6 100 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Cross Power 4T 10W-60 MA2 60L motorkerékpár motorolaj

306214REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-60
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
297 400 Ft
Egységár: 4 957 Ft/l
Raktáron (1 db)

MOTOREX Cross Power 4T 5W-40 1L motorkerékpár motorolaj

308243REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
5W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
6 450 Ft
Egységár: 6 450 Ft/l
Raktáron (6 db)

MOTOREX Cross Power 4T 5W-40 4L motorkerékpár motorolaj

305678REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
5W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
24 400 Ft
Egységár: 6 100 Ft/l
Raktáron (5 db)

MOTOREX Diesel Improver 1L (diesel adalék+tisztító1L:250L)

304135REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
1 L
5 700 Ft
Egységár: 5 700 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Diesel Improver 250ml (diesel adalék+tisztító1L:250L)

304395REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
250 ml
3 550 Ft
Egységár: 14 200 Ft/l
Raktáron (18 db)

MOTOREX Easy Cut Pumpspray 250ml (fúró,vágó olaj)

303792REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
250 ml
4 000 Ft
Egységár: 16 000 Ft/l
Raktáron (12 db)