Külső Felület Tisztítás és Ápolás

Szűrés
Gyártó
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában15 termék

MOTOREX Chrome Polish 200ml (króm, acél, alu. tisztító polír)

300314REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
200 ml
4 250 Ft
Egységár: 21 250 Ft/l
Raktáron (18 db)

MOTOREX Insect Cleaner 500ml (BIO rovarnyom eltávolító)

306234REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
500 ml
5 050 Ft
Egységár: 10 100 Ft/l
Raktáron (15 db)

MOTOREX Moto Clean Plus 1L (BIO tömény motorkerékpár tisztító sampon)

304371REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
1 L
5 600 Ft
Egységár: 5 600 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Moto Cleaning KIT 1db (motorkerékpár konzerváló szett)

301320REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
1 L
14 900 Ft
Egységár: 14 900 Ft/l
Raktáron (4 db)

MOTOREX Moto Protect Spray 500ml (felület kezelő,védő)

304250REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
500 ml
4 590 Ft
Egységár: 9 180 Ft/l
Raktáron (13 db)

MOTOREX Moto Shine MS1 500ml (fényesítő szer, mosás után)

309451REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
500 ml
4 300 Ft
Egységár: 8 600 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Power Clean Spray 500ml (erős szennyeződés tisztító)l

302327REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
500 ml
3 250 Ft
Egységár: 6 500 Ft/l
Raktáron (16 db)

MOTOREX Protex Spray 500ml (impregnáló spray)

302329REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
500 ml
5 000 Ft
Egységár: 10 000 Ft/l
Raktáron (13 db)

MOTOREX Quick Cleaner 500ml (gyorstisztító, bukó, rostély, műanyag idomok...)

304379REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
500 ml
4 700 Ft
Egységár: 9 400 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Quick Cleaner 60ml (gyorstisztító, bukó, rostély, műanyag idomok...)

304994REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
60 ml
2 750 Ft
Egységár: 45 833 Ft/l
Raktáron (10 db)

MOTOREX Ride N' Shine set 1db (motorkerékpár ápoló szet díszdobozban)

311173REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
1 L
18 600 Ft
Egységár: 18 600 Ft/l
Raktáron (6 db)

MOTUL E1 Wash & Wax 400ml (száraz tisztító)

102996MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
400 ml
3 300 Ft
Egységár: 8 250 Ft/l
20+ db Raktáron
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok