Fuchs-Sonax illatosító promóció

Szűrés
Viszkozitás szerint
ACEA szabvány szerint
API szabvány szerint
BMW szabvány szerint
MERCEDES BENZ szabvány szerint
VW szabvány szerint
FORD szabvány szerint
GM/OPEL szabvány szerint
CHRYSLER szabvány szerint
FIAT szabvány szerint
ILSAC szabvány szerint
JAGUAR-LAND ROVER szabvány szerint
PSA szabvány szerint
RENAULT szabvány szerint
IVECO szabvány szerint
PORSCHE szabvány szerint
VOLVO szabvány szerint
MAN szabvány szerint
CATERPILLAR szabvány szerint
JASO szabvány szerint
HONDA szabvány szerint
ISO szabvány szerint
ALLISON szabvány szerint
TOYOTA szabvány szerint
NISSAN szabvány szerint
MTU szabvány szerint
DEUTZ szabvány szerint
CUMMINS szabvány szerint
MACK szabvány szerint
ZF szabvány szerint
VOITH szabvány szerint
SCANIA szabvány szerint
DETROIT szabvány szerint
Hyundai Szabvány szerint
Mitsubishi Szabvány szerint
Bentley szabvány szerint
MIL szabvány szerint
Case szabvány szerint
Fendt szabvány szerint
Aisin szabvány szerint
CNH MAT szabvány szerint
DTFR szabvány szerint
EvoBus szabvány szerint
NEW HOLLAND szabvány szerint
MASSEY FERGUSON szabvány szerint
STEYR szabvány szerint
SDFG szabvány szerint
Saab szabvány szerint
JOHN DEERE szabvány szerint
Egyéb szabványok szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában312 termék

FUCHS AGRIFARM MOT 15W-40 20L motorolaj

06FU0055020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
15W-40
ACEA szabvány szerint:
E7
54 880 Ft
Egységár: 2 744 Ft/l
Raktáron (2 db)

FUCHS AGRIFARM MOT 15W-40 5L motorolaj

06FU0055005
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
15W-40
ACEA szabvány szerint:
E7
15 880 Ft
Egységár: 3 176 Ft/l
Raktáron (17 db)

FUCHS AGRIFARM MOT X-LA SAE 10W-40 20L motorolaj

06FU0028020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E11, E8, E7, E4, E9, E6
74 880 Ft
Egységár: 3 744 Ft/l
Raktáron (2 db)

FUCHS AGRIFARM STOU 15W-40 20L motorolaj

06FU0033020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
15W-40
ACEA szabvány szerint:
E2
55 770 Ft
Egységár: 2 789 Ft/l
Raktáron (3 db)

FUCHS AGRIFARM STOU MC 10W-30 20L motorolaj

06FU0044020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-30
ACEA szabvány szerint:
E3
58 660 Ft
Egységár: 2 933 Ft/l
Raktáron (3 db)

FUCHS AGRIFARM STOU MC PRO 10W-40 20L motorolaj

06FU0025020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
10W-40
ACEA szabvány szerint:
E7, E4
69 990 Ft
Egységár: 3 500 Ft/l
Raktáron (2 db)

FUCHS AGRIFARM UTTO MP 20L

06FU0066020
Gyártó:
Fuchs
API szabvány szerint:
API GL-4
FORD szabvány szerint:
FORD M2C48-C3
57 950 Ft
Egységár: 2 898 Ft/l
Raktáron (2 db)

FUCHS ANTICORIT BW 366 400ml

08FU0007400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 ml
2 690 Ft
Egységár: 6 725 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS ANTICORIT BW 366 8kg

08FU0007008
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
8 Kg
44 660 Ft
Egységár: 5 583 Ft/kg
Raktáron (2 db)

FUCHS ANTICORIT DFG (csavarlazító) 400ml Spray

08FU0008400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 ml
3 490 Ft
Egységár: 8 725 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS ANTICORIT Kettenspray (targonca lánckenő sp.) 400ml

08FU0048400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 ml
2 490 Ft
Egységár: 6 225 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS BlueEV EDF 7005 1L (Tesla) automata váltóolaj

04FU0099001
Gyártó:
Fuchs
Tesla szabvány szerint:
TESLA EDF-2
KISZERELÉS:
1 L
5 440 Ft
Egységár: 5 440 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS Copper Paste 100gr (réz paszta)

07FU0046100
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
100 gr
2 570 Ft
Egységár: 25 700 Ft/kg
20+ db Raktáron

FUCHS LAGERMEISTER WHS 2002 400gr

08FU0020401
Gyártó:
Fuchs
Egyéb szabványok szerint:
Deutsche Bahn 00685377, Deutsche Bahn 00685382
KISZERELÉS:
400 gr
5 660 Ft
Egységár: 14 150 Ft/kg
Raktáron (1 db)

FUCHS MAINTAIN DOT 4 HT 1L (fékfolyadék)

07FU0031001
Gyártó:
Fuchs
VW szabvány szerint:
VW TL 766-X
FORD szabvány szerint:
FORD M6C62-A, FORD M6C9103-A
6 450 Ft
Egységár: 6 450 Ft/l
Raktáron (11 db)

FUCHS MAINTAIN DOT 514 LV 1L (fékfolyadék)

07FU0051001
Gyártó:
Fuchs
BMW szabvány szerint:
BMW QV 34001
MERCEDES BENZ szabvány szerint:
MB 331.0
6 980 Ft
Egységár: 6 980 Ft/l
Raktáron (18 db)

FUCHS MICROLUB 22 Spray 500ml (WD40)

07FU0090500
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
500 ml
3 990 Ft
Egységár: 7 980 Ft/l
20+ db Raktáron

FUCHS PBC 1574 (fémtartalmú paszta) 100gr

08FU0032100
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
100 gr
4 170 Ft
Egységár: 41 700 Ft/kg
Raktáron (7 db)

FUCHS PBC 1574 (fémtartalmú paszta) 1kg

08FU0032001
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
1 Kg
16 990 Ft
Egységár: 16 990 Ft/kg
Raktáron (1 db)

FUCHS RENEP CGLP 220 20L

08FU0047020
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
ISO VG 220
55 990 Ft
Egységár: 2 800 Ft/l
Raktáron (4 db)

FUCHS RENISO PAG 1234 250ml

08FU0053250
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
250 ml
3 990 Ft
Egységár: 15 960 Ft/l
Raktáron (7 db)

FUCHS RENISO TRITON SEZ 68 1L

08FU0061001
Gyártó:
Fuchs
Viszkozitás szerint:
ISO VG 68
11 990 Ft
Egységár: 11 990 Ft/l
Raktáron (10 db)

FUCHS Renoclean Hand Care 100ml (kézápoló)

07FU0048100
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
100 ml
1 700 Ft
Egységár: 17 000 Ft/l
Raktáron (7 db)

FUCHS RENOLIT AQUA 2 400gr

08FU0054400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
3 770 Ft
Egységár: 9 425 Ft/kg
Raktáron (8 db)

FUCHS RENOLIT B 2 400g

08FU0056400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
2 180 Ft
Egységár: 5 450 Ft/kg
20+ db Raktáron

FUCHS RENOLIT B 2 50kg

08FU0056050
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
50 Kg
198 800 Ft
Egységár: 3 976 Ft/kg
Raktáron (1 db)

FUCHS RENOLIT B 2 5kg

08FU0056005
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
5 Kg
19 950 Ft
Egységár: 3 990 Ft/kg
Raktáron (4 db)

FUCHS RENOLIT EP 2 400gr

08FU0068400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
2 490 Ft
Egységár: 6 225 Ft/kg
Raktáron (14 db)

FUCHS RENOLIT FEP 2 400gr

08FU0071400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
2 390 Ft
Egységár: 5 975 Ft/kg
20+ db Raktáron

FUCHS RENOLIT FEP 25 400gr

08FU0088400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
3 110 Ft
Egységár: 7 775 Ft/kg
Raktáron (12 db)

FUCHS RENOLIT H 443-HD 88 400gr

08FU0074400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
3 100 Ft
Egységár: 7 750 Ft/kg
Raktáron (11 db)

FUCHS RENOLIT HLT 2 380gr

08FU0037380
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
380 gr
4 250 Ft
Egységár: 11 184 Ft/kg
Raktáron (13 db)

FUCHS RENOLIT LX-EP 2 400gr

08FU0076400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
2 880 Ft
Egységár: 7 200 Ft/kg
20+ db Raktáron

FUCHS RENOLIT LX-EP 2 5kg

08FU0076005
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
5 Kg
28 800 Ft
Egységár: 5 760 Ft/kg
Raktáron (2 db)

FUCHS RENOLIT LX-PEP 2 400gr

08FU0078400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
3 380 Ft
Egységár: 8 450 Ft/kg
20+ db Raktáron

FUCHS RENOLIT MO 2 400gr

08FU0081400
Gyártó:
Fuchs
KISZERELÉS:
400 gr
2 660 Ft
Egységár: 6 650 Ft/kg
20+ db Raktáron
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok