DOT4

Szűrés
Gyártó
VW szabvány szerint
FORD szabvány szerint
GM/OPEL szabvány szerint
ISO szabvány szerint
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában16 termék

FAVORIT DOT 4 (fékfolyadék) 0,5L

08FA08500
Gyártó:
Favorit
KISZERELÉS:
500 ml
1 650 Ft
Egységár: 3 300 Ft/l
Raktáron (16 db)

FAVORIT DOT 4 (fékfolyadék) 1L

08FA08001
Gyártó:
Favorit
KISZERELÉS:
1 L
2 880 Ft
Egységár: 2 880 Ft/l
Raktáron (15 db)

FUCHS MAINTAIN DOT 4 HT 1L (fékfolyadék)

07FU0031001
Gyártó:
Fuchs
VW szabvány szerint:
VW TL 766-X
FORD szabvány szerint:
FORD M6C62-A, FORD M6C9103-A
6 450 Ft
Egységár: 6 450 Ft/l
Raktáron (11 db)

FUCHS MAINTAIN DOT 514 LV 1L (fékfolyadék)

07FU0051001
Gyártó:
Fuchs
BMW szabvány szerint:
BMW QV 34001
MERCEDES BENZ szabvány szerint:
MB 331.0
6 980 Ft
Egységár: 6 980 Ft/l
Raktáron (18 db)

Fuchs Silkolene Universal Brake/Clutch Fluid 500ml (fék és kuplung olaj)

26230500
Gyártó:
Fuchs Silkolene
ISO szabvány szerint:
ISO 4925 Class 4
KISZERELÉS:
500 ml
2 920 Ft
Egységár: 5 840 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Brake Fluid DOT 4 1L (fékfolyadék)

300296REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
1 L
5 450 Ft
Egységár: 5 450 Ft/l
Raktáron (15 db)

MOTOREX Brake Fluid DOT 4 250ml (fékfolyadék)

300280REX
Gyártó:
Motorex
KISZERELÉS:
250 ml
3 750 Ft
Egységár: 15 000 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL DOT 3 & 4 Brake Fluid 1L (fékfolyadék)

105835MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
1 L
5 990 Ft
Egységár: 5 990 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL DOT 3 & 4 Brake Fluid 500ml (fékfolyadék)

102718MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
500 ml
3 330 Ft
Egységár: 6 660 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTUL DOT 4 LV Brake Fluid 500ml (fékfolyadék)

109434MOT
Gyártó:
Motul
KISZERELÉS:
500 ml
3 770 Ft
Egységár: 7 540 Ft/l
20+ db Raktáron

PARNALUB Brake Fluid DOT-4 500gr

PLB410500
Gyártó:
Parnalub
KISZERELÉS:
500 gr
1 290 Ft
Egységár: 2 580 Ft/kg
Raktáron (19 db)

REPSOL Guard Liquido de Frenos DOT 4 500ml

RPP9135ZID
Gyártó:
Repsol
KISZERELÉS:
500 ml
2 255 Ft
Egységár: 4 510 Ft/l
20+ db Raktáron
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok