Alu Protect

Alu Protect hűtőfolyadékok – Megbízható védelem minden motorhoz

Az Alu Protect hűtőfolyadékok a modern járművek igényeihez igazodva nyújtanak hatékony védelmet a motor és a hűtőrendszer számára. Speciális összetételüknek köszönhetően megakadályozzák a korróziót, lerakódásokat és a túlmelegedést, így biztosítva a motor optimális működését minden időjárási körülmény között.

Válassz az Alu Protect fagyálló és hűtőfolyadékok közül, ha tartós, minőségi megoldást keresel járműved számára. Az alumínium motorokhoz is ajánlott formulák hosszú távú védelmet és stabil teljesítményt kínálnak – hogy autód mindig biztonságosan és hatékonyan üzemeljen.

Szűrés
KISZERELÉS
Összes termék a kategóriában25 termék

ALU PROTECT 72 1kg

ANT155001
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
1 Kg
1 370 Ft
Egységár: 1 370 Ft/kg
20+ db Raktáron

ALU PROTECT 72 20kg

ANT155020
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
20 Kg
20 660 Ft
Egységár: 1 033 Ft/kg
Raktáron (11 db)

ALU PROTECT 72 5kg

ANT155005
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
5 Kg
5 880 Ft
Egységár: 1 176 Ft/kg
20+ db Raktáron

ALU PROTECT Mix 36 1kg

ANT145001
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
1 Kg
970 Ft
Egységár: 970 Ft/kg
20+ db Raktáron

ALU PROTECT Mix 36 5kg

ANT145005
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
5 Kg
3 770 Ft
Egységár: 754 Ft/kg
Raktáron (14 db)

ALU PROTECT+ 72 10kg fagyálló hűtőfolyadék

ANT140010
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
10 Kg
11 950 Ft
Egységár: 1 195 Ft/l
20+ db Raktáron

ALU PROTECT+ 72 1kg

ANT140001
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
1 Kg
1 590 Ft
Egységár: 1 590 Ft/kg
20+ db Raktáron

ALU PROTECT+ 72 20kg

ANT140020
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
20 Kg
23 990 Ft
Egységár: 1 200 Ft/kg
Raktáron (13 db)

ALU PROTECT+ 72 5kg

ANT140005
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
5 Kg
5 900 Ft
Egységár: 1 180 Ft/kg
20+ db Raktáron

ALU PROTECT+ Mix 36 1kg

ANT130001
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
1 Kg
930 Ft
Egységár: 930 Ft/kg
20+ db Raktáron

ALU PROTECT+ Mix 36 20kg

ANT130020
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
20 Kg
15 990 Ft
Egységár: 800 Ft/kg
Raktáron (10 db)

ALU PROTECT+ Mix 36 5kg

ANT130005
Gyártó:
Alu Protect
KISZERELÉS:
5 Kg
3 880 Ft
Egységár: 776 Ft/kg
20+ db Raktáron

Az Alu Protect hűtőfolyadék a profi szerelők és az autós hobbisták kedvelt választása, ha megbízható motorvédelmet keresnek. A márka termékei kiváló hőátadási tulajdonságokkal rendelkeznek, így segítik a motor gyors bemelegedését, miközben megakadályozzák a túlmelegedést és a fagyást.

A speciális organikus adalékcsomag védi a hűtőrendszert a korróziótól, a vízkőképződéstől és a lerakódásoktól, így a rendszer élettartama jelentősen megnő. Az Alu Protect fagyállók minden típusú járműhöz – személyautóhoz, kisteherhez, sőt ipari motorhoz is – biztonsággal használhatók.

Ha fontos számodra a megbízhatóság, a stabil hőmérséklet és a hosszú távú védelem, válaszd az Alu Protect hűtőfolyadékokat.
Ideális megoldás a mindennapi szervizmunkákhoz vagy saját jármű karbantartásához is.

Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok