MOTOREX Formula 4T 10W-40 4L motorkerékpár motorolaj

306189REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-40
API szabvány szerint:
API SG, API SJ, API SL, API SH
16 250 Ft
Egységár: 4 063 Ft/l
Raktáron (10 db)

MOTOREX Formula 4T 15W-50 MA2 1L motorkerékpár motorolaj

308274REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SG, API SJ, API SH, API SL
4 600 Ft
Egységár: 4 600 Ft/l
20+ db Raktáron

MOTOREX Formula 4T 15W-50 MA2 4L motorkerékpár motorolaj

306183REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
15W-50
API szabvány szerint:
API SG, API SJ, API SH, API SL
16 450 Ft
Egységár: 4 113 Ft/l
Raktáron (9 db)

MOTOREX Formula 4T 20W-50 1L motorkerékpár motorolaj

308245REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
20W-50
API szabvány szerint:
API SL, API SJ, API SG, API SH
4 600 Ft
Egységár: 4 600 Ft/l
Raktáron (15 db)

MOTOREX Four Stroke 4T 10W-40 1L motorkerékpár motorolaj

306241REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-40
3 850 Ft
Egységár: 3 850 Ft/l
Raktáron (11 db)

MOTOREX Four Stroke 4T 10W-40 4L motorkerékpár motorolaj

306243REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
10W-40
14 450 Ft
Egységár: 3 613 Ft/l
Raktáron (2 db)

MOTOREX Four Stroke 4T 15W-50 1L motorkerékpár motorolaj

306224REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
15W-50
3 800 Ft
Egységár: 3 800 Ft/l
Raktáron (12 db)

MOTOREX Four Stroke 4T 15W-50 4L motorkerékpár motorolaj

306225REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
15W-50
14 550 Ft
Egységár: 3 638 Ft/l
Raktáron (1 db)

MOTOREX KTM Racing 4T 20W-60 1L motorkerékpár motorolaj

308246REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
20W-60
8 550 Ft
Egységár: 8 550 Ft/l
Raktáron (10 db)

MOTOREX KTM Racing 4T 20W-60 4L motorkerékpár motorolaj

301346REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
20W-60
32 750 Ft
Egységár: 8 188 Ft/l
Raktáron (2 db)

MOTOREX Legend 4T 20W-50 1L motorkerékpár motorolaj

308247REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
20W-50
API szabvány szerint:
API SJ, API SL, API SG, API SH
4 000 Ft
Egységár: 4 000 Ft/l
Raktáron (17 db)

MOTOREX Power Synt 4T 5W-40 MA2 1L motorkerékpár motorolaj

308093REX
Gyártó:
Motorex
Viszkozitás szerint:
5W-40
API szabvány szerint:
API SM, API SN, API SP
6 200 Ft
Egységár: 6 200 Ft/l
Raktáron (5 db)